O nas Kolejna witryna oparta na WordPressie

O Kancelarii

Kancelaria Radcy Prawnego Macieja Drozdowskiego usytuowana jest na styku gdańskich dzielnic Oliwy i Żabianki oraz w bezpośredniej bliskości granicy Gdańska i Sopotu. Kancelaria zajmuje połowę powierzchni przedwojennej kamienicy wraz z przynależną do kancelarii połową działki. Kancelaria posiada niezależne wejście do budynku i bramę wjazdową usytuowane od strony Al. Grunwaldzkiej, a także miejsca parkingowe dla Klientów usytuowane z tyłu kamienicy.

Aktualny wygląd budynku i ogrodu oraz aranżacje wnętrz są wynikiem gruntownego remontu budynku i otoczenia przeprowadzonego przez radcę prawnego Macieja Drozdowskiego w latach ubiegłych. Obecnie do dyspozycji Klientów kancelarii pozostają dwie niezależne w pełni wyposażone sale konferencyjne (duża usytuowana na pierwszym piętrze i mniejsza usytuowana na drugim piętrze), a także ogród zielony urządzony przed wejściem do Kancelarii.

Nasza specjalizacja

Kancelaria specjalizuje się w obsłudze prawnej deweloperów, inwestorów sektora nieruchomości, przedsiębiorstw sektora budowlanego i spoza sektora budowlanego działających w formie spółek prawa handlowego jak i w formie jednoosobowych działalności gospodarczych. Ponadto kancelaria świadczy pomoc prawną osobom fizycznym w szczególności w zakresie spraw wynikających z prawa spadkowego, rodzinnego, prawa zobowiązań oraz odszkodowań.

zobacz zakres usług

Zespół